Hakkımızda

Hakkımızda

Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık alanında hizmetimize Bursa merkezli olarak 2012 yılında başladık. Tecrübeli ve uzman kadromuz ile 30.000’den fazla sayıda raporu banka, firma, şahıs, kamu kurumu, sigorta şirketi, mahkeme ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmayan kişiler için hazırladık.

2019 yılından itibaren bünyemize eklediğimiz tecrübeli uzmanlarımız ve sözleşmeli çözüm ortaklarımız ile hizmetimizi Türkiye’nin bütün illerinde erişilir hale getirdik.

Gayrimenkul değerleme uzmanlığını meslek edinmiş bir ekip ile birlikte Gayrimenkul Değerlemesi, Hak ve Fayda Değerlemesi, Makine ve Ekipman Değerlemesi, Danışmanlık Hizmetleri, Fizibilite (Yapılabilirlik) Çalışmaları ve Yatırım Danışmanlığı, Proje Değerleme ve Proje Geliştirme Çalışmaları, Pazar ve Sektör Araştırmaları, Yer Seçimi ve Konum Analizleri, En Etkin ve En Verimli Kullanım Analizleri, İnşaat İlerleme Raporları, Maliyet Analizleri, Yasal ve Mevcut Durum Tespiti, Portföy Değerlemeleri ve Kentsel Dönüşüm Hizmetlerini standartlara uygun, bilimsel, gizli, tarafsız ve güvenilir bir hizmet vermekteyiz.